Bize Ulaşın

Üsküdar, İSTANBUL

Hakkımızda

Soykan El Aletleri, 1985 yılında kurulmuş ve hırdavat sektöründe 25 yıllık deneyimi olan bir firmadır. El aletleri sektöründe kendi bünyesinde imalat yaptığı gibi başta Çin’den mazot,boya ve hava tabancaları; lastik ölçme aletleri, silikon ve epoksi tabancaları olmak üzere; Taiwan’dan da Ybico marka polyester ve çelik çember makinaları , koli bant makinaları ve çeşitli havalı el aletleri ithal etmektedir.

İthal edilen ürünlerin tamamı CE ve ISO 2000 sertifikalarına sahip olup, imalat hatalarına karşı da garanti kapsamı altındadır.

Soykan El Aletleri, listesindeki ürünlerin stok mevcutlarını sürekli kontrol ederek başta İstanbul’un her iki yakasına sağladığı servis hizmeti olmak üzere Anadolu’nun çeşitli illerinde kurduğu pazarlama ağı ile eksiksiz ve zamanında malzeme sevkiyatı yapmaktadır.

Sektördeki yenilikçi uygulamaları sürekli takip eden Soykan El Aletleri, bu yıl yürürlüğe giren barkod sistemi ile ürünlerinin hemen tamamını barkodladığı gibi zengin ürün çeşidi, tecrübeli kadrosu ve geniş servis ağı ile müşterilerinin hizmetindedir